Příběh Adastry

Jak jsme navrhovali náborové aktivity a měnili při tom kus firmy

Úspěšná firma, která prochází transformací a rozrůstá se o stovky lidí ročně. Příběh o neexistující náborové strategii, startu marketingových aktivit a taky o tom, proč je potřeba přemýšlet o lidech a zároveň vidět do budoucnosti.

Příběh ADASTRY
Příběh Komerční banky

Příprava design sprintu pro banku

Na sprintování nás baví, že má hmatatelné výsledky už za týden. Úspěch ale závisí na dobré přípravě, která může trvat i několik týdnů.

Příběh Komerční banky
Příběh Fitreceptů

Tištěné kuchařky a portál se zdravými recepty

Čtveřici kamarádů jsme pomohli vydat dvě kuchařky, které se staly bestsellery. Snad i díky tomu, že jsme dřív téměř anonymní tým naučili mluvit k lidem.

Příběh Fitreceptů
Příběh Kentico

Náborová komunikace pro IT firmu z Brna

Skvěle šlapající byznys brzdil jen nedostatek šikovných lidí. Když jsme ale nesmyslné benefity nahradili upřímnou prezentací, lidé se hlásili sami.

Příběh Kentico
Příběh Knih Dobrovský

Obsahová strategie pro online knihkupectví

Konzultací letáků jsme odstartovali spolupráci, jež vyústila v kompletní proměnu značky a nový způsob komunikace, který se obejde bez naší pomoci.

Příběh Knih Dobrovský
Příběh Heureky

Persony pro nákupní portál a porovnávač cen

Ponořili jsme se do hromady dat, dali jim smysl a zmapovali tak zákaznické cesty. Výzkumnice Nela si o strastiplné cestě vedla tajný deník.

Příběh Heureky
Příběh Duhy

Rozvojová strategie pro neziskovou organizaci

Demokraticky fungující organizaci jsme pomohli pojmenovat hodnoty a spojit názory nových členů i pevného jádra do jednoho společného hlasu.

Příběh Duhy