Pracujeme spolu. Spolu s vámi.
Podívejte se, jak to funguje

Tištěná kuchařka a portál se zdravými recepty

Jsou 3, v průměru jim je 21 let a vydávali svoji první kuchařku. A my pomáhali s její tvorbou i představením světu. Ještě před skončením předprodeje si ji koupilo přes 10 000 zákazníků – a tím to celé zdaleka nekončí!

Příběh Fitreceptů

IT firma z Brna

Jak vést náborovou kampaň, abyste místo honu na lidi a prodávání nesmyslných benefitů prezentovali firmu takovou, jaká opravdu je?

Příběh Kentico

Online knihkupectví

Začalo to konzultací letáků do kampaně. A jak to skončilo? Kompletní proměnou značky a způsobu komunikace.

Příběh Knih Dobrovský

Největší český nákupní portál a porovnávač cen

20 hodinových setkání se zákazníky. 10 000 vyplněných dotazníků. Strastiplná tvorba person mobilního uživatele. A výzkumnice Nela si o tom všem vedla tajný deník.

Příběh Heureky

E-shop s bazarovými lyžemi

Jaké jsou obavy a touhy českého lyžaře? Vytvořili jsme persony, které nám už půl roku pomáhají psát všechny texty pro web, e-maily i PR články.

Příběh Happy Sportu

Nezisková ekosociální organizace

Pomáhali jsme pojmenovat hodnoty demokraticky fungující organizace a spojit názory nových členů a pevného jádra v jeden společný hlas.

Příběh Duhy

Dodavatel průmyslových maziv

Původně jsme měli psát texty pro webovou prezentaci produktů. Během seznamovací schůzky se však ze Solutechu vyklubala bezkonkurenční služba.

Příběh Solutechu

Dodavatel IT řešení pro výrobu, logistiku a distribuci

Začalo to tvorbou inzerátů pro nové uchazeče. Teď má AIMTEC náborový web a tištěnou onboardingovou brožuru. A my zase příručku pro psaní náborových textů.

Příběh Aimtecu

Časopis pro design a inovativní podnikání

Rozhovory s českými designéry. Inspirativní rady od firem, které využívají designový proces. Tipy, návody a nástroje. To vše se ukrývá v časopisu MadeIN CZ, který vydává Plastia a my mu pomáháme na svět.

Příběh MadeIN CZ

Soukromá školka a škola

Zjišťovali jsme, po čem rodiče touží. A potom jsme předělali web školky tak, aby pomáhal jim samotným.

Příběh Mozaiky

Jarin z Jaroměřické mlékárny

Stvořili jsme maskota, který na svém blogu vypráví vtipné historky. A díky kterému je Jaroměřická mlékárna nejoriginálněji prezentovanou mlékárnou v ČR.

Příběh Jarina

Online stavebniny a hobby market

Baushopu jsme pomáhali odladit texty napříč webem. Definovali jsme tonalitu značky, tvořili texty, e-maily... A pak jsme odešli. Proč?

Příběh Baushopu