Příběh Komerční banky

Příprava design sprintu pro banku

Na sprintování nás baví, že má hmatatelné výsledky už za týden. Úspěch ale závisí na dobré přípravě, která může trvat i několik týdnů.

Příběh Komerční banky
Příběh Fitreceptů

Tištěné kuchařky a portál se zdravými recepty

Čtveřici kamarádů jsme pomohli vydat dvě kuchařky, které se staly bestsellery. Snad i díky tomu, že jsme dřív téměř anonymní tým naučili mluvit k lidem.

Příběh Fitreceptů
Příběh Kentico

IT firma z Brna

Skvěle šlapající byznys brzdil jen nedostatek šikovných lidí. Když jsme ale nesmyslné benefity nahradili upřímnou prezentací, lidé se hlásili sami.

Příběh Kentico
Příběh Knih Dobrovský

Online knihkupectví

Konzultací letáků jsme odstartovali spolupráci, jež vyústila v kompletní proměnu značky a nový způsob komunikace, který se obejde bez naší pomoci.

Příběh Knih Dobrovský
Příběh Heureky

Největší český nákupní portál a porovnávač cen

Ponořili jsme se do hromady dat, dali jim smysl a zmapovali tak zákaznické cesty. Výzkumnice Nela si o strastiplné cestě vedla tajný deník.

Příběh Heureky
Příběh Duhy

Nezisková ekosociální organizace

Demokraticky fungující organizaci jsme pomohli pojmenovat hodnoty a spojit názory nových členů i pevného jádra do jednoho společného hlasu.

Příběh Duhy
Příběh Solutechu

Dodavatel průmyslových maziv

Původně jsme měli psát texty pro webovou prezentaci produktů. Na seznamovací schůzce se ale vize klasického e-shopu proměnila v bezkonkurenční službu.

Příběh Solutechu
Příběh Aimtecu

Dodavatel IT řešení pro výrobu, logistiku a distribuci

Svedla nás dohromady prosba o pár obecných rad ohledně náboru. Nakonec jsme vytvořili celý náborový web a pomohli nastavit onboardingový proces.

Příběh Aimtecu
Příběh MadeIN CZ

Časopis pro design a inovativní podnikání

Inspirativní rady od firem, které využívají designový proces. Tipy, návody a nástroje. To vše se ukrývá v časopisu MadeIN CZ, kterému pomáháme na svět.

Příběh MadeIN CZ
Příběh Jarina

Jarin z Jaroměřické mlékárny

Stvořili jsme maskota, který na svém blogu vypráví vtipné historky. A z Jaroměřické mlékárny dělá nejoriginálněji prezentovanou mlékárnu v ČR.

Příběh Jarina