Navrhujeme služby
a měníme chování organizací

Ptáme se, pozorně nasloucháme a jsme tahouni změn

1/ Přivádíme na svět nové služby a pomáháme oživit ty zaběhlé podle principů udržitelnosti

SERVICE DESIGN

CUSTOMER EXPERIENCE

CIRCULAR ECONOMY

Na základě dat hledáme silné vhledy pro rozvoj. Rychle prototypujeme a ověřujeme s lidmi a prostředím do kterého navrhujeme. Do procesu tvorby přinášíme příležitosti z oblasti udržitelnosti a cirkuální ekonomiky. Podívejte se na výsledek spolupráce s týmem INXTON, se kterým jsme pomohli na trh novému produktu.

2/ Spolu s lídry formulujeme vize a dostáváme je do života organizací

DESIGN FICTION

COMPANY CULTURE

NARRATIVE STRATEGY

Přinášíme ověřené metody a postupy jak formulovat a především uvést v život strategické rozhodnutí o dalším směřování organizace. Obecné vize a strategie, které vysí na stěnách proměňujeme na funkční nástroje. Podívejte se jak jsme pomohli JICu a výrobní firmě MTS.

3/ Učíme lidi pracovat samostatně v malých týmech napříč organizací

DESIGN THINKING

CROSS-SILO COOPERATION

TRIBAL LEADERSHOP

Prací na konkrétních výzvách přivedeme k jednomu stolu lidi různých dovedností. Dlouhé diskuze o ničem nahrazujeme debatou nad odvedou prací. Systematickým rozvojem dovedností předáváme zkušenosti z oblasti Design Thinking a Human Centered Design. Podívejte se výsledky tréninku v České Spořitelně a úspěchu "Učící se organizace" v UNIPA.

4/ Vymýšlíme nástroje, které podporují dlouhodobou spokojenost v práci

RECOGNITION PROGRAMS

AMBASSADORS

FEEDBACK CULTURE

S respektem k prostředí dané organizace a pochopených potřeb jednotlivců i skupiny navrhujeme konkrétní nástroje, které pomáhají v denním rozhodování týmů v organizaci. Podívejte se jaké nástroje jsme vytvořili lídrům v Eurowagu.

K jádru pudla se dobereme za 4 hodiny

Čtyřhodinový workshop, na kterém si ujasníte, co vaše organizace může zlepšit a co jí v tom brání.

  1. Zorientujete se v neznámé situaci

  2. Podpoříte shodu v týmu

  3. Získáte konkrétní akční kroky

Jasné výsledky každých 6 týdnů

Strategické výzvy porcujeme na uchopitelné akční kroky s jasnými termíny. Analytickou práci důsledně střídáme s kreativní tvorbou. K cíli nás jako kompas vede designový proces. Kdykoli jsme na rozcestí, ukáže nám, kudy dál.